9 Aralık 2012 Pazar

Doğal Göğüs Büyütme Çayı    Doğal yollarla göğüs büyütmek, göğüs büyütme yöntemleri arasında en sağlıklısı ve en kalıcısı. Bu yüzden göğüs büyütmek isteyen kadınlar bu doğal yollarla göğüs büyütmeyi sıklıkla denemektedir. Şimdi size vereceğimiz doğal göğüs büyütme çayında kesin çözüm sunuyoruz. Bu çay östorojen hormonunu artıracak hormon gelişimini işini artırarak göğüslerinizin büyümesini sağlayacak. Daha önce bir çok kişinin denediği, içinde kullanılan maddelerin yardımıyla artık eski göğüs bedeniniz gidecek yerine en az 1 beden daha büyük göğüsleriniz gelecek. Kaliforniya Brudford Araştırma Enstitüsü'nden Prof. Dr. Robert Bradfordun yaptığı araştırmalara göre bu bitkisel karışımı kullananlar göğüslerinde büyüme gözlemlemiştir. İşte, hem sağlıklı hem de kalıcı bir çözüm olan doğal göğüs büyütme çayı.
Doğal göğüs büyütme çayıGerekli Malzemeler :
·         1 çay kaşığı rezene
·         1 çay kaşığı dereotu
·         1 çay kaşığı anason
·         250 gr. çemen otu
·         Yarım litre su
·         1 çay kaşığı fesleğen
·         1 çay kaşığı limon otu
·         1 çay kaşığı mercanköşk
·         1 çay kaşığı meyan kökü tozu
·         1 çay kaşığı kimyon
Hazırlanışı: Bir küçük tencerenin içerisine tüm bu gerekli malzemeleri atıyoruz ve kısık ateşte kaynatmaya bırakıyoruz. Kaynamaya başlayınca yavaş yavaş karıştırıp, karışımın birbirine girmesini sağlıyoruz. Daha sonrasında ise, ocaktan alıp  çayı soğumaya bırakıyoruz. Soğuyan çayı bir kabın içerisine süzdükten sonra, her gün sabah ve akşam günde 2 kez olmak kaydıyla içiyorsunuz.  Eğer, bu karışım size acı veya içmesi zor geliyorsa, karışımın içerisine biraz bal koyabilir ve bu şekilde tatlandırarak göğüs büyütme çayını içebilirsiniz. Her gün düzenli olarak bu doğal göğüs büyütme çayı içmeniz sonucunda, kalıcı,diri ve büyük göğüslere kavuşmuş olacaksınız. Daha etkili sonuç için doğru egzersiz yapıp,masaj yapıp, dengeli beslenin bunları yaptığınızda sonucu daha çabuk göreceksiniz. Bunun için size önerimiz Göğüs Büyütme Yöntemleri adlı içeriği incelemeniz.
1 yorum:

Adsız dedi ki...

bu çayla birlikte düzenli masajda yapıldığı zaman gerçekten işe yarıyor mu ? birde ne kadar süre boyunca bu çayı kullanmalıyız

Yorum Gönder